۲۰.۰۸.۲۰۱۷
 
  Campeonato de Portugal Prio  Portugal
 
2
X
1
Operário
-
Armacenenses
۱۹:۳۰
GD Gafanha
-
Oleiros
۲۰:۳۰
Águias do Moradal
-
Nogueirense
۲۰:۳۰
Cesarense
-
Amarante
۲۰:۳۰
Freamunde
-
Salgueiros
۲۰:۳۰
  Primera Division  Venezuela
 
2
X
1
Aragua FC
-
Estudiantes de Mérida
۱۹:۳۰
  Primera División  Chile
 
2
X
1
Deportes Iquique
-
Curicó Unido
۱۹:۳۰
Everton
-
OHiggins
۲۳:۰۰
  Primeira Liga  Portugal
 
2
X
1
Vitória Setúbal
-
Chaves
۱۹:۳۰
FC Porto
-
Moreirense
۲۱:۳۰
Aves
-
Sporting Braga
۲۳:۳۰
Marítimo
-
Boavista
۲۳:۴۵
  Prva Liga  Slovenia
 
2
X
1
Ankaran Hrvatini
-
NK Olimpija Ljubljana
۱۹:۲۰
Domzale
-
NK Aluminij
۲۲:۳۰
  Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group L  Italy
 
2
X
1
Sicula Leonzio
-
Akragas
۱۹:۰۰
  African Nations Championship Qualification  International
 
2
X
1
Namibia
-
Comoros
۱۸:۳۰
Ghana
-
Burkina Faso
۲۰:۰۰
  U20 League  Mexico
 
2
X
1
Mexiquense U20
-
Necaxa U20
۱۸:۳۰
  tipp3-Bundesliga  Austria
 
2
X
1
LASK Linz
-
SCR Altach
۱۹:۰۰
Red Bull Salzburg
-
SKN St. Polten
۱۹:۰۰
SV Mattersburg
-
FK Austria Wien
۲۱:۳۰
  National Division  Moldova
 
2
X
1
FC Dacia Chisinau
-
FC Zimbru Chisinau
۱۹:۰۰
FC Sheriff Tiraspol
-
FC Spicul Chișcăreni
۲۱:۳۰
  Synot liga  Czech Republic
 
2
X
1
FK Baumit Jablonec
-
FK Dukla Praha
۱۹:۳۰
FC Vysocina Jihlava
-
FC Viktoria Plzen
۱۹:۳۰
SK Sigma Olomouc
-
FC Zbrojovka Brno
۱۹:۳۰
  II Liga  Slovakia
 
2
X
1
Slavoj Trebisov
-
FC Lokomotiva Kosice
۱۹:۳۰
  Shield Cup  Jordan
 
2
X
1
Al Faisaly
-
Al Yarmouk
۱۹:۳۰
Shabab Al Ordon
-
Al Jazeera Amman
۲۲:۰۰
  Segunda División  Chile
 
2
X
1
Club Deportes Santa Cruz
-
Provincial Osorno
۱۹:۳۰
Club Deportivo Municipal La Pintana
-
San Antonio Unido
۲۲:۳۰
Melipilla
-
Independiente
۲۳:۰۰
Naval
-
Colchagua CD
۲۳:۳۰
  Premier League  Nigeria
 
2
X
1
MFM FC
-
Gombe United
۱۹:۳۰
Rivers United
-
Enyimba FC (NGA)
۱۹:۳۰
Enugu Rangers (NGA)
-
Katsina United
۱۹:۳۰
Ifeanyi Ubah
-
Akwa United
۱۹:۳۰
Shooting Stars
-
Nasarawa United
۱۹:۳۰
Kano Pillars (NGA)
-
Abia Warriors
۱۹:۳۰
ABS
-
Plateau United
۱۹:۳۰
Lobi Stars (NGA)
-
El Kanemi Warriors
۱۹:۳۰
Sunshine Stars (NGA)
-
Niger Tornadoes
۱۹:۳۰
  3.division Opolsko - slaska  Poland
 
2
X
1
Resovia
-
Motor Lublin
۱۹:۳۰
  Premier Liga  Bosnia-Herz
 
2
X
1
FK Radnik Bijeljina
-
NK GOSK Gabela
۱۹:۳۰
Borac Banja Luka
-
NK Vitez
۲۲:۳۰
Sloboda Tuzla
-
HSK Zrinjski
۲۲:۳۰
Siroki Brijeg
-
FK Mladost Doboj Kakanj
۲۲:۳۰
  2. HNL  Croatia
 
2
X
1
HNK Hajduk Split II
-
NK Kustosija
۱۹:۳۰
  First League  Macedonia
 
2
X
1
Vardar
-
Pobeda
۱۹:۳۰
Akademija Pandev
-
FK Skopje
۱۹:۳۰
Pelister
-
Rabotnicki
۱۹:۳۰
  2. Liga  Slovenia
 
2
X
1
Brda Dobrovo
-
Dekani
۱۹:۳۰
Brežice
-
Roltek Dob
۱۹:۳۰
  Second League  Montenegro
 
2
X
1
FK Cetinje
-
Otrant-Olympic
۱۹:۳۰
FK Bokelj
-
Celik
۱۹:۳۰
  Meistaradeildin  Faroe Islands
 
2
X
1
Víkingur Gøta
-
B36 Tórshavn
۱۸:۳۰
NSÍ Runavík
-
EB/Streymur
۱۸:۳۰
TB Tvøroyri
-
ÍF Fuglafjørour
۱۸:۳۰
HB Tórshavn
-
07 Vestur
۱۸:۳۰
  Div 2 - N Svealand  Sweden
 
2
X
1
Håbo FF
-
Syrianska IF Kerburan
۱۸:۳۰
FC Gute
-
Karlslunds IF HFK
۱۹:۰۰
IFK Lidingö FK
-
Eskilstuna City FK
۱۹:۳۰
  Série A  Brazil
 
2
X
1
Grêmio
-
Atlético Paranaense
۱۸:۳۰
Avaí
-
São Paulo
۲۳:۳۰
Bahia
-
Vasco da Gama
۲۳:۳۰
Cruzeiro
-
Sport Recife
۲۳:۳۰
Ponte Preta
-
Botafogo
۲۳:۳۰
  Belgian First Division B  Belgium
 
2
X
1
KFCO Beerschot Wilrijk
-
A.FC.Tubize
۱۸:۳۰
  Division  Sweden
 
2
X
1
Västerås SK FK
-
Arameisk-Syrianska IF
۱۸:۳۰
Sollentuna United FF
-
IK Brage
۱۸:۳۰
Team Thoren
-
Nyköpings BIS
۱۹:۱۵
  Persha Liga  Ukraine
 
2
X
1
Arsenal Kyiv
-
Rukh Vynnyky
۱۸:۳۰
  Segunda División  Paraguay
 
2
X
1
3 de Febrero
-
Deportivo Santaní
۱۸:۳۰
Resistencia SC
-
Martín Ledesma
۲۳:۳۰
  Ykkönen  Finland
 
2
X
1
GrIFK
-
KPV
۱۸:۳۰
  LOI Premier Division  Ireland
 
2
X
1
Derry City
-
Dundalk
۱۸:۰۰
  U21 Ligi - Süper Lig Group  Turkey
 
2
X
1
Kayserispor U21
-
Göztepe U21
۱۸:۰۰
Fenerbahçe U21
-
Trabzonspor U21
۱۸:۳۰
  Premier League - Regular  Georgia
 
2
X
1
FC Kolkheti-1913 Poti
-
Lokomotiv Tbilisi
۱۸:۰۰
FC Dinamo Tbilisi
-
FC Chikhura Sachkhere
۲۱:۰۰
  899244  Sweden
 
2
X
1
Landskrona BoIS
-
Husqvarna FF
۱۸:۳۰
  Regionalleague Ost  Austria
 
2
X
1
SK Rapid Amateure
-
First Vienna FC
۱۸:۳۰
FC Admira Wacker Amateure
-
SKU Amstetten
۲۰:۰۰
  First League  Montenegro
 
2
X
1
FK Zeta
-
Sutjeska
۱۸:۳۰
  FNL  Russia
 
2
X
1
Spartak Moskva-2
-
Rotor
۱۸:۳۰
  3. Division - 6  Norway
 
2
X
1
Lillestrøm 2
-
Salangen
۱۸:۳۰
Funnefoss/Vormsund
-
Sortland
۱۸:۳۰
Harstad
-
Lørenskog
۱۸:۴۵
Skjetten
-
Fløya
۱۹:۳۰
  Kakkonen - Group A  Finland
 
2
X
1
FC Lahti Akatemia
-
Sudet
۱۸:۳۰
PEPO
-
Klubi 04
۱۸:۳۰
MP
-
Kultsu FC
۱۸:۳۰
  Kakkonen - Group C  Finland
 
2
X
1
AC Kajaani
-
JBK
۱۸:۳۰
Närpes Kraft
-
OTP
۲۰:۰۰
  Liga Pari-Match  Ukraine
 
2
X
1
FC Karpaty
-
PFC Olexandria
۱۸:۳۰
Zirka Kirovograd
-
FC Zarya Lugansk
۱۸:۳۰
Vorskla
-
Illichivets
۲۱:۰۰
Dynamo Kyiv
-
Stal Dniprodzerdzhinsk
۲۱:۰۰
  Challenge League  Switzerland
 
2
X
1
FC Aarau
-
FC Vaduz
۱۸:۳۰
  BGL Ligue  Luxembourg
 
2
X
1
F91 Dudelange
-
Jeunesse Esch
۱۸:۳۰
US Esch
-
FC Rodange 91
۱۸:۳۰
Pétange
-
FC Victoria Rosport
۲۰:۳۰
Fola Esch
-
Racing Union
۲۰:۴۵
  Bayernliga Süd  Germany
 
2
X
1
TSV 1860 München Am.
-
ASV Neumarkt
۱۸:۳۰
  Super League  Switzerland
 
2
X
1
Grasshopper Club Zürich
-
FC St. Gallen
۱۸:۳۰
FC Sion
-
FC Luzern
۱۸:۳۰
FC Basel
-
FC Lugano
۱۸:۳۰
  First League  Bulgaria
 
2
X
1
Slavia Sofia
-
Etar 1924
۱۹:۴۵
Dunav Ruse
-
Ludogorets
۲۲:۳۰
  Liga Águila  Colombia
 
2
X
1
América de Cali
-
Millonarios
۱۹:۴۵
  Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group H  Italy
 
2
X
1
Monopoli
-
Fidelis Andria
۲۱:۳۰
  Jelen Super lige  Serbia
 
2
X
1
FK Radnik Surdulica
-
FK Zemun
۲۲:۳۰
  Série C - Group B  Brazil
 
2
X
1
Ypiranga RS
-
Volta Redonda
۲۲:۳۰
  Carioca 2nd Division - 2nd Phase Group A  Brazil
 
2
X
1
Barcelona RJ
-
Gonçalense
۲۲:۳۰
  Liga MX - Apertura  Mexico
 
2
X
1
Toluca
-
Necaxa
۲۱:۳۰
  Liga Nacional Apertura  Guatemala
 
2
X
1
Siquinalá
-
Deportivo Petapa
۲۱:۳۰
Municipal
-
Marquense
۲۱:۳۰
Xelajú
-
Sanarate FC
۲۲:۳۰
  Argentino A - Reválida 2  Costa Rica
 
2
X
1
Deportivo Saprissa
-
Universidad C.R.
۲۱:۳۰
Pérez Zeledón
-
Limón FC
۲۱:۳۰
  Segunda Division B3  Spain
 
2
X
1
Badalona
-
Lleida
۲۱:۳۰
Ontinyent
-
UD Cornella
۲۱:۳۰
Sabadell
-
Elche
۲۱:۳۰
  1. HNL  Croatia
 
2
X
1
NK Rudes
-
Hajduk Split
۲۱:۳۰
Dinamo Zagreb
-
Slaven Belupo
۲۳:۳۰
Osijek
-
Inter Zapresic
۲۳:۳۰
  Campeonato Serie B  Ecuador
 
2
X
1
Aucas
-
Colón
۲۱:۳۰
Santa Rita
-
Mushuc Runa
۲۳:۳۰
  Paulista Women  Brazil
 
2
X
1
Santos W
-
Rio Preto W
۲۲:۳۰
  Paulista U20  Brazil
 
2
X
1
São Caetano U20
-
São Paulo U20
۲۲:۳۰
São Bento U20
-
Santos U20
۲۲:۳۰
  Primera B  Chile
 
2
X
1
Cobresal
-
Deportes Valdivia
۲۳:۰۰
Iberia
-
Unión San Felipe
۲۳:۰۰
Deportes La Serena
-
San Marcos Arica
۲۳:۰۰
Cobreloa
-
Santiago Morning
۲۳:۳۰
  Division Profesional  Paraguay
 
2
X
1
Sol de América
-
Rubio Ñú
۲۳:۳۰
  Série C - Group A  Brazil
 
2
X
1
ASA
-
Moto Clube
۲۳:۳۰
  LFPB  Bolivia
 
2
X
1
Real Potosí
-
Bolívar
۲۳:۳۰
  Primera División  Uruguay
 
2
X
1
Rampla Juniors
-
Defensor Sporting
۲۳:۰۰
El Tanque Sisley
-
Peñarol
۲۳:۰۰
Liverpool
-
River Plate
۲۳:۰۰
Wanderers
-
Danubio
۲۳:۰۰
  Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group I  Italy
 
2
X
1
Reggina
-
Catanzaro
۲۳:۰۰
  Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group C  Italy
 
2
X
1
Fano
-
Ravenna
۲۳:۰۰
  Copa Argentina  Argentina
 
2
X
1
Deportivo Morón
-
San Lorenzo
۲۳:۰۰
  Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group D  Italy
 
2
X
1
Pistoiese
-
Pontedera
۲۳:۰۰
  Copa Pilsener Serie A  Ecuador
 
2
X
1
Delfín SC
-
Emelec
۲۱:۳۰
El Nacional
-
LDU Quito
۲۱:۳۰
  LaLiga2  Spain
 
2
X
1
Real Oviedo
-
Rayo Vallecano
۲۱:۳۰
Gimnàstic Tarragona
-
Almería
۲۳:۰۰
  1st Division  Cyprus
 
2
X
1
Nea Salamis
-
Anorthosis Famagusta
۲۰:۳۰
  Tippeligaen  Norway
 
2
X
1
Odd BK
-
Sandefjord
۲۰:۳۰
Stabæk
-
Molde
۲۰:۳۰
Tromsø
-
Aalesund FK
۲۰:۳۰
Sogndal
-
Kristiansund
۲۰:۳۰
Rosenborg
-
Haugesund
۲۰:۳۰
Viking
-
Brann
۲۲:۳۰
  OBOS-Ligaen  Norway
 
2
X
1
Elverum
-
Jerv
۲۰:۳۰
Åsane
-
Ullensaker/Kisa
۲۰:۳۰
Arendal
-
Fredrikstad
۲۰:۳۰
Start
-
Tromsdalen
۲۰:۳۰
Mjøndalen
-
Strømmen
۲۰:۳۰
Sandnes Ulf
-
Florø
۲۰:۳۰
  Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group A  Italy
 
2
X
1
Carrarese
-
Cuneo
۲۰:۳۰
  Premier League (Ligat ha`Al)  Israel
 
2
X
1
Hapoel Akko
-
Bnei Sakhnin
۲۰:۳۰
Maccabi Tel Aviv
-
Beitar Jerusalem
۲۲:۳۰
  Argentino A - Reválida 5  Romania
 
2
X
1
Viitorul Constanta
-
CSU Craiova
۲۰:۰۰
CFR Cluj
-
FC Voluntari
۲۲:۳۰
  Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group G  Italy
 
2
X
1
Fondi
-
Fermana
۲۰:۰۰
  Ligue 1  Tunisia
 
2
X
1
ES Zarzis
-
CA Bizertin
۲۰:۰۰
Stade Tunisien
-
CS Sfaxien
۲۰:۰۰
Etoile du Sahel
-
AS Gabès
۲۲:۳۰
ES Tunis
-
Ben Guerdane
۲۲:۳۰
Monastir
-
Club Africain
۲۲:۳۰
  Veikkausliiga  Finland
 
2
X
1
JJK
-
HJK
۲۰:۰۰
VPS
-
Ilves
۲۰:۰۰
KuPS
-
IFK Mariehamn
۲۰:۰۰
  Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group B  Italy
 
2
X
1
Südtirol
-
Triestina
۲۰:۳۰
  Pepsi Deildin  Iceland
 
2
X
1
ÍA Akranes
-
IBV
۲۰:۳۰
Vikingur O.
-
Breidablik
۲۲:۳۰
Vikingur R.
-
KA
۲۲:۳۰
  Primera B  Colombia
 
2
X
1
Universitario de Popayán
-
Llaneros FC
۲۱:۰۰
Bogotá
-
Chicó FC
۲۳:۳۰
  Coppa Italia Lega Pro Preliminary - Group E  Italy
 
2
X
1
Gavorrano
-
Prato
۲۱:۰۰
  1. Lig  Turkey
 
2
X
1
Eskisehirspor
-
Elazigspor
۲۱:۱۵
Altinordu
-
MKE Ankaragücü
۲۱:۳۰
Gaziantep BBSK
-
Gaziantepspor
۲۳:۱۵
  Süper Lig  Turkey
 
2
X
1
Kayserispor
-
Göztepe
۲۱:۳۰
Fenerbahçe
-
Trabzonspor
۲۳:۱۵
Antalyaspor
-
Akhisar Belediye
۲۳:۱۵
  Fortuna liga  Slovakia
 
2
X
1
FK DAC 1904 Dunajska Streda
-
MSK Zilina
۲۱:۰۰
  Primera División Clausura  Peru
 
2
X
1
Sport Huancayo
-
Sporting Cristal
۲۰:۴۵
Real Garcilaso
-
Alianza Lima
۲۲:۴۵
  Serie A  Italy
 
2
X
1
Atalanta
-
AS Roma
۲۰:۳۰
Bologna
-
Torino
۲۳:۱۵
Inter
-
Fiorentina
۲۳:۱۵
Sampdoria
-
Benevento
۲۳:۱۵
Sassuolo
-
Genoa
۲۳:۱۵
Crotone
-
AC Milan
۲۳:۱۵
Lazio
-
SPAL
۲۳:۱۵
Udinese
-
Chievo
۲۳:۱۵
  LaLiga  Spain
 
2
X
1
Athletic Bilbao
-
Getafe
۲۰:۴۵
FC Barcelona
-
Real Betis
۲۲:۴۵
  Super League  Greece
 
2
X
1
Levadiakos
-
PAOK
۲۰:۴۵
Kerkyra
-
Panionios
۲۰:۴۵
AEK
-
Panaitolikos
۲۰:۴۵
Platanias
-
Panathinaikos
۲۳:۰۰
  Bundesliga  Germany
 
2
X
1
Sport-Club Freiburg
-
Eintracht Frankfurt
۱۸:۰۰
Borussia Mönchengladbach
-
FC Köln
۲۰:۳۰
  LOTTO Ekstraklasa  Poland
 
2
X
1
Wisla Plock
-
Legia Warszawa
۱۸:۰۰
Termalica BB Nieciecza
-
Lech Poznan
۲۰:۳۰
  Bundesliga U19  Germany
 
2
X
1
Wehen Wiesbaden U19
-
1. FC Heidenheim 1846 U19
۱۳:۳۰
FC Schalke 04 U19
-
1.FC Köln U19
۱۳:۳۰
Bayer 04 Leverkusen U19
-
MSV Duisburg U19
۱۳:۳۰
Arminia Bielefeld U19
-
Borussia Dortmund U19
۱۳:۳۰
Karlsruher SC U19
-
1.FC Nürnberg U19
۱۳:۳۰
Niendorfer TSV U19
-
Dynamo Dresden U19
۱۳:۳۰
VFL Wolfsburg U19
-
Kieler SV Holstein 1900 U19
۱۳:۳۰
RB Leipzig U19
-
Hamburger SV U19
۱۳:۳۰
Kaiserslautern U19
-
FSV Mainz 05 U19
۱۴:۳۰
Arminia Klosterhardt U19
-
Preußen Münster U19
۱۵:۰۰
Rot-Weiß Oberhausen U19
-
Paderborn U19
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC U19
-
Union Berlin U19
۱۵:۳۰
SC Fortuna Köln U19
-
VfL Bochum Am.
۱۵:۳۰
SC Freiburg U19
-
VfB Stuttgart U19
۱۶:۳۰
Osnabrück U19
-
Hannoverscher SV 1896 U19
۱۷:۳۰
  DBU Fyn Albaniserien  Denmark
 
2
X
1
Årslev BK
-
OKS
۱۳:۳۰
Otterup
-
Næsby II
۱۳:۳۰
Marstal IF
-
MG & BK
۱۷:۱۵
  Segunda Division B2  Spain
 
2
X
1
Peña Sport
-
Real Unión
۱۴:۰۰
Athletic Bilbao B
-
UD Logroñés
۱۴:۰۰
Sporting Gijón B
-
SD Gernika
۱۴:۳۰
Izarra
-
Real Sociedad B
۲۰:۰۰
Racing Santander
-
Arenas Club
۲۰:۳۰
Barakaldo
-
Osasuna B
۲۰:۳۰
Burgos
-
Caudal Deportivo
۲۱:۳۰
  J-League Division 1  Japan
 
2
X
1
Vissel Kobe
-
Yokohama F.Marinos
۱۴:۰۰
  Reserve Prime League  Singapore
 
2
X
1
Home United Res.
-
Hougang United Res.
۱۳:۳۰
Tampines Rovers Res.
-
Geylang Intl. Res.
۱۶:۱۵
  L1 League Women  Japan
 
2
X
1
Elfen Saitama
-
Iga Kunoichi
۱۳:۳۰
  II Liga  Czech Republic
 
2
X
1
FK Viktoria Zizkov
-
Vitkovice
۱۲:۴۵
SK Dynamo Ceske Budejovice
-
FC Hradec Kralove
۱۹:۳۰
FC Graffin Vlasim
-
SK Slovan Varnsdorf
۱۹:۳۰
  J-League Division 2  Japan
 
2
X
1
Fagiano Okayama
-
Matsumoto Yamaga FC
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus Eight
-
Avispa Fukuoka
۱۳:۳۰
Kyoto Sanga FC
-
Oita Trinita
۱۳:۳۰
FC Gifu
-
Kamatamare Sanuki
۱۳:۳۰
Thespa Kusatsu
-
Zweigen Kanazawa
۱۳:۳۰
Yokohama FC
-
Mito Hollyhock
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
-
Jef United Chiba
۱۳:۳۰
Ehime FC
-
Machida Zelvia
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
-
Yamaguchi FC
۱۴:۰۰
Tokyo Verdy
-
V-Varen Nagasaki
۱۴:۰۰
Shonan Bellmare
-
Roasso Kumamoto
۱۴:۳۰
  Juniorská liga  Czech Republic
 
2
X
1
FK Fotbal Třinec U21
-
FC Baník Ostrava U21
۱۳:۳۰
MFK OKD Karvina U21
-
FC Slovacko U21
۱۳:۳۰
  Segunda Division B4  Spain
 
2
X
1
Real Betis B
-
Lorca Deportiva CF
۱۳:۳۰
Las Palmas B
-
Melilla
۱۵:۳۰
Jumilla
-
CP Ejido
۲۱:۳۰
Badajoz
-
Linense
۲۱:۳۰
Real Murcia
-
Écija
۲۲:۳۰
  Tercera Division  Spain
 
2
X
1
Logroñés II
-
Alfaro
۱۴:۰۰
Valdesoto
-
Real Oviedo B
۱۴:۱۵
CD Villegas
-
Náxara CD
۱۴:۳۰
Varea
-
Casalarreina
۱۴:۳۰
Marino
-
Tenerife B
۱۵:۳۰
Estrella
-
Buzanada
۱۵:۳۰
Atlético Lugones
-
Tuilla
۱۸:۳۰
EDM Santillana
-
Racing Santander B
۲۰:۰۰
Almería B
-
Vélez
۲۰:۳۰
UD Mutilvera
-
CA Cirbonero
۲۰:۳۰
UD Somozas
-
Arenteiro
۲۱:۰۰
Cayón
-
Atlético Albericia
۲۱:۰۰
Gijón Industrial
-
CD Mosconia
۲۱:۰۰
UCAM Murcia II
-
EG El Palmar
۲۱:۰۰
Horta
-
Figueres
۲۱:۳۰
Alcúdia
-
Manacor
۲۱:۳۰
Azuqueca
-
CD Marchamalo
۲۱:۳۰
La Roda
-
Conquense
۲۱:۳۰
CD Barco
-
Villalonga FC
۲۱:۳۰
Quintanar del Rey
-
UD Socuéllamos
۲۲:۰۰
Sant Andreu
-
Santboià
۲۲:۳۰
Los Garres
-
Huércal-Overa
۲۲:۳۰
Terrassa
-
Gavá
۲۲:۳۰
  K League  South Korea
 
2
X
1
Incheon United
-
Pohang Steelers
۱۴:۳۰
Daegu FC
-
Sangju Sangmu Phoenix
۱۴:۳۰
  K League Challenge  South Korea
 
2
X
1
Suwon City
-
Ansan Police FC
۱۴:۳۰
Daejeon Citizen
-
Seoul E-Land FC
۱۴:۳۰
  Segunda Liga  Portugal
 
2
X
1
Real
-
Sporting B
۱۴:۴۵
  Eredivisie  Netherlands
 
2
X
1
Excelsior
-
Feyenoord
۱۵:۰۰
Ajax
-
FC Groningen
۱۷:۰۰
FC Utrecht
-
Willem II
۱۷:۰۰
Sparta Rotterdam
-
PEC Zwolle
۱۹:۱۵
NAC Breda
-
PSV Eindhoven
۱۹:۱۵
  Regional Liga Nord  Germany
 
2
X
1
Hamburger SV Am.
-
SSV Jeddeloh
۱۵:۳۰
Hannover 96 Am.
-
1.FC Germania Egestorf-Langreder
۱۵:۳۰
FC St. Pauli Am.
-
VfV Borussia 06 Hildesheim
۱۶:۳۰
TSV Havelse
-
FC Eintracht Norderstedt
۱۶:۳۰
Lüneburger Sport-Klub Hansa
-
ETSV Weiche Flensburg
۱۷:۳۰
  Cup  Kenya
 
2
X
1
Vihiga United
-
Tusker FC
۱۴:۳۰
Wazito
-
Leopards
۱۶:۴۵
  U19 League Allsvenskan  Sweden
 
2
X
1
Täby FK U19
-
Djursholm U19
۱۴:۳۰
Lunds BK-U19
-
Kalmar FF-U19
۱۵:۳۰
GAIS-U19
-
Ängelholms Ff U19
۱۶:۳۰
Djurgården U19
-
IF Brommapojkarna U19
۱۶:۳۰
Mjällby AIF-U19
-
IFK Göteborg-U19
۱۶:۳۰
  ALKA Superliga Regular  Denmark
 
2
X
1
OB
-
FC Midtjylland
۱۴:۳۰
Hobro IK
-
Lyngby
۱۸:۳۰
AGF
-
Brøndby
۲۰:۳۰
  Segunda Division B1  Spain
 
2
X
1
Atlético Madrid B
-
Gimnástica Segoviana
۱۴:۳۰
Celta B
-
Pontevedra
۱۴:۳۰
SS de los Reyes
-
Ponferradina
۱۴:۳۰
Rapido de Bouzas
-
Guijuelo
۲۱:۳۰
Fuenlabrada
-
Deportivo B
۲۲:۰۰
Toledo
-
Talavera
۲۲:۰۰
  Centralna Liga U19  Poland
 
2
X
1
Lech Poznań U19
-
Piast Gliwice U19
۱۴:۳۰
KS Górnik Zabrze U19
-
Ukp Z. Gora U19
۱۴:۳۰
Odra Opole U19
-
Miedź Legnica U19
۱۴:۳۰
Stomil Olsztyn U19
-
Znicz Pruszków U19
۱۸:۳۰
  Austria - Landesliga  Austria
 
2
X
1
Slovan HAC
-
ASK Elektra
۱۲:۴۵
Gersthofer SV
-
Sportunion Mauer
۱۲:۴۵
Donaufeld
-
SC Team Wiener Linien
۱۲:۴۵
Admira Technopool
-
SV Wienerberg
۱۸:۳۰
  CFL  Czech Republic
 
2
X
1
Převýšov
-
TJ Jiskra Domazlice
۱۲:۴۵
Štěchovice
-
SK Benátky n. Jiz.
۱۹:۳۰
Polaban Nymburk
-
Loko Vltavin
۱۹:۳۰
Sokol Brozany
-
FK Dobrovice
۱۹:۳۰
  NPL U20  Australia
 
2
X
1
Bayswater City U20
-
Mandurah City U20
۰۹:۳۰
  Japan Football League  Japan
 
2
X
1
Tochigi Uva
-
Honda FC
۰۹:۳۰
Veertien Kuwana
-
Ryutsu Keizai Dragons
۱۰:۳۰
Imabari
-
Briobecca Urayasu
۱۰:۳۰
Nara Club
-
Reinmeer Aomori FC
۱۰:۳۰
Tokyo Musashino
-
Verspah Oita
۱۳:۳۰
  NPL NSW Play Offs  Australia
 
2
X
1
Blacktown City Demons
-
Rockdale City Suns
۰۹:۳۰
  Queensland League  Australia
 
2
X
1
Brisbane Roar FC Youth
-
Redlands United
۰۹:۳۰
Brisbane Olympic
-
Brisbane Strikers
۱۲:۳۰
  State Leagues  Australia
 
2
X
1
Werribee City FC
-
Moreland Zebras
۰۹:۳۰
Nunawading City FC
-
Box Hill United
۰۹:۳۰
  ACT Premier League  Australia
 
2
X
1
Gungahlin United
-
Canberra FC
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
-
Woden Valley
۰۹:۳۰
  Northern NSW - Play Offs  Australia
 
2
X
1
Lambton Jaffas
-
Hamilton Olympic Warriors
۰۹:۰۰
  Victoria League  Australia
 
2
X
1
Green Gully
-
Pascoe Vale
۰۹:۳۰
Hume City
-
North Geelong Warriors
۰۹:۳۰
Bentleigh Greens
-
Oakleigh Cannons
۰۹:۳۰
Melbourne Sharks
-
Avondale Heights SC
۰۹:۳۰
South Melbourne
-
Kingston City FC
۰۹:۳۰
Melbourne Knights
-
St. Albans Saints
۰۹:۳۰
FC Bulleen Lions
-
Heidelberg United
۰۹:۳۰
  Australia. New South Wales. League 2  Australia
 
2
X
1
Blacktown Spartans
-
Hills Brumbies
۰۹:۳۰
Bankstown City Lions
-
Central Coast Mariners Academy
۰۹:۳۰
Marconi Stallions
-
Northern Tigers
۰۹:۳۰
North Shore Mariners
-
Bankstown Berries
۰۹:۳۰
  Nadeshiko League Division 2 Women  Japan
 
2
X
1
Kamogawa
-
Nittaidai
۱۰:۰۰
  J-League Division 3  Japan
 
2
X
1
SC Sagamihara
-
Cerezo Osaka U23
۱۰:۳۰
Azul Claro Numazu
-
Gainare Tottori
۱۰:۳۰
Grulla Morioka
-
Gamba Osaka U23
۱۰:۳۰
  Southeast Asian Games  International
 
2
X
1
Timor-Leste U23
-
Indonesia U23
۱۲:۳۰
Thailand-U23
-
Cambodia U23
۱۷:۱۵
Philippines U23
-
Vietnam U23
۱۷:۱۵
  Liga 2  Indonesia
 
2
X
1
Sragen FC
-
PSIR Rembang
۱۲:۴۵
Martapura
-
Persinga Ngawi
۱۳:۳۰
Persigo Semeru
-
Persekap Pasuruan
۱۳:۳۰
Persikad Depok
-
Persikabo Bogor
۱۳:۳۰
Persibat Batang
-
Persibas Banyumas
۱۳:۳۰
  Juniorská liga - Group B  Czech Republic
 
2
X
1
FK Dukla Praha U21
-
Bohemians Praha 1905 U21
۱۲:۴۵
FK Teplice U21
-
AC Sparta Praha U21
۱۳:۰۰
FC Viktoria Plzeň U21
-
FK Mladá Boleslav U21
۱۳:۳۰
FC Hradec Králové U21
-
SK Dynamo Č. Budějovice U21
۱۴:۳۰
  MSFL  Czech Republic
 
2
X
1
Valašské Meziříčí
-
Odra Petřkovice
۱۲:۴۵
Uničov
-
Prostějov
۱۲:۴۵
  Southeast Asian Games Women  International
 
2
X
1
Vietnam W
-
Myanmar W
۱۲:۳۰
  Liga 1  Indonesia
 
2
X
1
Bhayangkara Surabaya United
-
Sriwijaya FC
۱۲:۳۰
Persib
-
Gresik United
۱۶:۰۰
  Western Australian League  Australia
 
2
X
1
Bayswater City SC
-
Mandurah City
۱۱:۳۰
  Yi League Two  China
 
2
X
1
Qingdao Jonoon
-
Hebei Elite
۱۲:۰۰
Beijing BIT FC
-
Shenyang Dongjin
۱۲:۳۰
  Super League  China
 
2
X
1
Changchun Yatai
-
Tianjin Quanjian F.C
۱۲:۳۰
Guangzhou R&F
-
Shandong Luneng Taishan
۱۶:۰۵
Henan Construction
-
Chongqing Lifan
۱۶:۰۵
  Kolmonen - Uusimaa & Helsinki 3  Finland
 
2
X
1
FC FINNKURD
-
RiPS
۱۵:۳۰
FC Kontu
-
Reipas
۱۶:۳۰
  Jia League One  China
 
2
X
1
Dalian Yifang FC
-
Shijiazhuang Ever Bright
۱۵:۳۰
Wuhan Zall
-
Xinjiang Tianshan Leopard FC
۱۶:۰۰
Beijing
-
Nei Mongol
۱۶:۰۵
  Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar  Germany
 
2
X
1
SV Gonsenheim
-
Saar 05 Saarbrücken
۱۷:۳۰
  Premier League  Armenia
 
2
X
1
FC Ararat Yerevan
-
FC Pyunik Jerevan
۱۷:۳۰
  Premier League  South Africa
 
2
X
1
Bloem Celtic
-
Kaizer Chiefs
۱۷:۳۰
Platinum Stars
-
Maritzburg United
۱۷:۳۰
  National First Division  South Africa
 
2
X
1
Richards Bay
-
Real Kings
۱۷:۳۰
  Paulista Cup  Brazil
 
2
X
1
Mirassol
-
Velo Clube
۱۷:۳۰
São Paulo
-
Audax Sao Paulo Esporte Clube
۱۷:۳۰
Portuguesa SP
-
Nacional
۲۳:۳۰
  Superettan  Sweden
 
2
X
1
Helsingborgs IF
-
GAIS
۱۷:۳۰
IF Brommapojkarna
-
IFK Värnamo
۱۷:۳۰
Falkenbergs FF
-
Åtvidabergs FF
۱۹:۳۰
Norrby IF
-
Dalkurd FF
۱۹:۳۰
  Premier League  England
 
2
X
1
Huddersfield Town
-
Newcastle United
۱۷:۰۰
Tottenham Hotspur
-
چلسی
۱۹:۳۰
  Allsvenskan  Sweden
 
2
X
1
Djurgårdens IF
-
Halmstads BK
۱۷:۳۰
Östersunds FK
-
AIK
۱۷:۳۰
IFK Göteborg
-
BK Häcken
۲۰:۰۰
IK Sirius FK
-
IFK Norrköping
۲۰:۰۰
  Ligue 1  France
 
2
X
1
Lille
-
Caen
۱۷:۳۰
Marseille
-
Angers
۱۹:۳۰
Paris SG
-
Toulouse
۲۳:۳۰
  Premier League 2 - Division 1  England
 
2
X
1
Liverpool Am
-
Sunderland Am
۱۷:۳۰
  Esiliiga  Estonia
 
2
X
1
Rakvere JK Tarvas
-
FC Elva
۱۷:۳۰
FC Santos Tartu
-
FC Maardu
۱۷:۳۰
MTÜ SK FC Levadia Tallinn II
-
Tartu JK Welco
۱۷:۳۰
  Championnat National U19  France
 
2
X
1
Colomiers US U19
-
Toulouse U19
۱۷:۳۰
Montpellier U19
-
Gazélec Ajaccio U19
۱۷:۳۰
Nantes U19
-
Tours U19
۱۷:۳۰
Niort U19
-
Alençon U19
۱۷:۳۰
Lens U19
-
Bologna U19
۱۷:۳۰
AS Monaco FC U19
-
Toulon U19
۱۷:۳۰
Thonon Evian Savoie U19
-
Nancy U19
۱۹:۳۰
  3. Division - 4  Norway
 
2
X
1
Os
-
Lysekloster
۱۷:۳۰
  Premier League  Zimbabwe
 
2
X
1
CAPS United (ZIM)
-
Ngezi Platinum FC
۱۷:۳۰
  Bangladesh League  Bangladesh
 
2
X
1
Abahani Dhaka
-
Sheikh Russel KC
۱۷:۴۵
  Premier League  Belarus
 
2
X
1
FC Neman Grodno
-
Dinamo Minsk
۱۷:۴۵
FC Minsk
-
FC Slavia-Mozyr
۱۹:۳۰
Bate Borisov
-
Krumkachy Minsk
۲۰:۰۰
Dinamo Brest
-
Shakhtior Soligorsk
۲۰:۳۰
  Div 2 - S Svealand  Sweden
 
2
X
1
Södertälje FK
-
Rynninge IK
۱۷:۳۰
  Championship U19  Ireland
 
2
X
1
Cabinteely U19
-
Bray Wanderers U19
۱۷:۳۰
  Catarinense 2  Brazil
 
2
X
1
Juventus SC
-
Fluminense SC
۱۷:۳۰
Marcílio Dias
-
Barra
۱۷:۳۰
Hercílio Luz
-
Operário Mafra
۲۲:۳۰
  Campeonato Paulista Serie B  Brazil
 
2
X
1
EC São Bernardo
-
Francana
۱۷:۳۰
Primavera
-
Taquaritinga
۱۷:۳۰
Manthiqueira
-
José Bonifácio
۱۷:۳۰
  Premier League  Azerbaijan
 
2
X
1
Kapaz Ganja
-
Zira FK
۱۷:۳۰
Gabala
-
Sumgayit Sheher Sumgayit
۲۰:۳۰
  Belgian First Division A  Belgium
 
2
X
1
RSC Anderlecht
-
Sint-Truiden
۱۷:۰۰
KV Kortrijk
-
Club Brugge KV
۲۰:۳۰
Mouscron-Peruwelz
-
KAA Gent
۲۲:۳۰
  3. Division - 5  Norway
 
2
X
1
Junkeren
-
Kolstad
۱۷:۰۰
  2.Bundesliga  Germany
 
2
X
1
FC Nürnberg
-
Union Berlin
۱۶:۰۰
FC Ingolstadt 04
-
SSV Jahn Regensburg
۱۶:۰۰
Holstein Kiel
-
Greuther Fürth
۱۶:۰۰
  2. Divisionen Pulje 3  Denmark
 
2
X
1
Ringkøbing
-
VSK Århus
۱۶:۰۰
  Regional Liga Nordost  Germany
 
2
X
1
VfB Auerbach
-
Energie Cottbus
۱۶:۰۰
Berliner AK 07
-
FC Viktoria 1889 Berlin
۱۶:۰۰
ZFC Meuselwitz
-
TSG Neustrelitz
۱۶:۰۰
FSV Budissa Bautzen
-
BSG Chemie Leipzig
۱۶:۰۰
Hertha BSC Berlin Am.
-
FSV Wacker Nordhausen
۱۶:۰۰
BFC Dynamo
-
VSG Altglienicke
۱۶:۰۰
  Elitettan - Damer  Sweden
 
2
X
1
Umeå IK
-
AIK FF
۱۶:۱۵
  Calcutta Premier Division  India
 
2
X
1
Mohammedan
-
Southern Samity
۱۶:۰۰
  Div 2 - Norrland  Sweden
 
2
X
1
Bollnas GIF FF
-
Piteå IF
۱۵:۳۰
Hudiksvalls Förenade FF
-
Täfteå IK
۱۶:۳۰
Skellefteå FF
-
Bodens BK FF
۱۷:۳۰
  Women Bundesliga  Austria
 
2
X
1
FC Bergheim
-
FC Südburgenland W
۱۵:۳۰
  2. Divisionen Pulje 2  Denmark
 
2
X
1
Avarta
-
Middelfart
۱۵:۳۰
  Toppserien  Norway
 
2
X
1
Medkila
-
Trondheims-Ørn
۱۵:۳۰
Grand Bodø
-
Stabæk W
۲۰:۳۰
  Kolmonen - Pohjois-Suomi  Finland
 
2
X
1
JS Hercules 2
-
FC Kemi
۱۶:۳۰
  2. Division - 2  Norway
 
2
X
1
Hønefoss
-
Byåsen
۱۶:۳۰
Nardo
-
Fana
۱۸:۳۰
Bryne
-
Nest-Sotra
۲۰:۳۰
  Regional Liga Südwest  Germany
 
2
X
1
Kickers Offenbach
-
KSV Hessen Kassel
۱۶:۳۰
SV Waldhof Mannheim
-
SC Freiburg Am.
۱۶:۳۰
  Regional Liga West  Germany
 
2
X
1
Rot Weiss Essen
-
FC Köln Am.
۱۶:۳۰
  2. Division - 1  Norway
 
2
X
1
Nybergsund
-
Alta
۱۶:۳۰
Finnsnes
-
Raufoss
۱۷:۳۰
  Bet25 Liga  Denmark
 
2
X
1
Vendsyssel FF
-
Brabrand
۱۷:۰۰
FC Fredericia
-
FC Roskilde
۱۷:۰۰
HB Køge
-
Nykøbing FC
۱۷:۰۰
Fremad Amager
-
Viborg
۱۷:۰۰
Skive
-
Vejle Boldklub Kolding
۱۷:۰۰
Esbjerg
-
Thisted FC Elite
۱۷:۰۰
  3.Bundesliga  Germany
 
2
X
1
Sportfreunde Lotte
-
Carl Zeiss Jena
۱۶:۳۰
FC Würzburger Kickers
-
Hansa Rostock
۱۶:۳۰
  Premier League  Kazakhstan
 
2
X
1
Tobol Kostanay
-
Taraz
۱۶:۳۰
Ordabasy
-
FK Atyrau
۱۷:۰۰
Irtysh Pavlodar
-
FK Kaysar
۱۸:۰۰
FC Kairat Almaty
-
FC Shakhter Karagandy
۱۸:۳۰
  Kolmonen - Uusimaa & Helsinki 1  Finland
 
2
X
1
HPS
-
EIF/Akademi
۱۶:۳۰
  Div 2 - Ö Götaland  Sweden
 
2
X
1
Österlen FF
-
Asarums IF FK
۱۶:۳۰
Nybro IF
-
IFK Malmö FK
۱۷:۳۰
  Premiere League - Regular  Russia
 
2
X
1
Amkar
-
Zenit St.Petersburg
۱۶:۳۰
Dynamo Moskva
-
FC Ufa
۱۹:۰۰
Rostov
-
Krasnodar
۲۱:۳۰
  National Premier Leagues Women  Australia
 
2
X
1
FW NTC W
-
Queen's Park W
۰۸:۳۰
Southern United FC W
-
Senior NTC W
۰۹:۳۰
East Fremantle W
-
Beckenham Angels W
۱۱:۳۰
Northern Redbacks W
-
Balcatta W
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs NPL W
-
Peninsula Power W
۱۱:۳۰
University of QLD W
-
SW Queensland Thunder W
۱۳:۳۰
پیش بینی های من
هنوز هیچ شرطی بسته نشده است. برای پیش بینی بروی ضریب مورد نظر خود کلیک کنید.